Prodej česneku ze sklizně 2016 ukončen

Vážení zákazníci, v současné době je česnek z letošní sklizně vyprodán. Děkujeme vám za váš zájem a těšíme se na spolupráci v příštím roce.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Cena česneku pro rok 2016 je 140 Kč/kg.

II. třída (menší česnek)  100 Kč/kg.

 

Nabízíme :

 

Česnek na uskladnění

 

V nabídce jsou paličáky Bjetin, Vekan, Jovan, Havran, Mirka, Čertovec a nepaličák Mojmír.

Můžete si objednat jakékoliv množství i kombinaci odrůd.  Česnek budeme expedovat v první polovině srpna, po usušení a očištění.

Česnek se vytřídí podle velikosti na I. a II. třídu a podle toho bude i rozdílná cena.


 

Česnek na zeleno - prodej ukončen

Chcete mít čerstvý česnek co nejdříve? Pak je tu pro vás nabídka nejranější odrůdy Bjetinu, který je nejvhodnější pro sklizeň na zeleno. Přímo z pole vám ho hned pošleme svázaný do svazků, s částí natě a kořenů. Potom si ho můžete dosušit pro svou další spotřebu,popř. udělat si z něho kytice nebo copy. Budete tak mít k dispozici čerstvý česnek, nemusíte čekat, až se usuší a očistí u nás.
A další výhoda česneku na zeleno? Určitě je to příznivá cena, která vás zaujme.
Předpokládané datum sklizně je kolem 15. června (podle počasí), v těchto dnech bude i expedice. Jedná se o časově omezený prodej, po zahájení hlavní sklizně již nebudeme objednávky na česnek na zeleno přijímat.Tento česnek se prodává netříděný, při osobním odběru ho můžete mít ten den, kdy ho sklidíme.
A ještě pár slov k sušení. Svazky se zavěšují na zastiněné místo s dobrým prouděním vzduchu nebo ve větratelné místnosti. Rozhodně česnek nesušte na slunci.

Loupaný česnek

Našim pravidelným zákazníkům můžeme nabídnout i dodávky loupaného česneku. Máme velmi dobrou spolupráci s restauracemi v Brně, pro jejich potřeby jsme rozšířili nabídku o tento sortiment. Bližší informace upřesníme individuálně.- zásilky budeme posílat Českou poštou
- platba je možná dobírkou, nebo převodem na účet
- poštovné a doběrečné dle ceníku České pošty
- balné nebudeme účtovat
- osobní odběr bude možný po předchozí domluvě
- objednávky můžete posílat e-mailem na info@nascesnek.cz, telefonicky i písemně
- příjem objednávky vám obratem potvrdíme
- před odesláním zásilky si odsouhlasíme cenu a bude upřesněn termín vyřízení vaší objednávky
- náš česnek je určen ke spotřebě, nejsme pěstitelé sadby